Dom wakacyjny, Pupki, Godki, Nowe Kawkowo, Olsztyn, Warmia i Mazury, domki letniskowe

Dom do wynajęcia Olsztyn, Warmia Mazury dom na wakacje i weekend, domek letniskowy mazury, dom całoroczny warmia, sylwester, agroturystyka Warmia Mazury, grzyby, grzybobranie, całoroczny dom z kominkiem, dom na wsi, komfortowy, gospodarstwo ekologiczne, wakacje na wsi, urlop, wczasy, dom drewniany, dom wakacyjny, domek, domki, letniskowe, nocleg, majowy weekend, cisza, spokój, spacery, fajne jezioro, wolne pokoje, noclegi, stylowy pensjonat, Polska, Poland, Jonkowo, Godki.

Kto pragnie nasycić się pięknem nieskażonej natury, w kameralnym otoczeniu odetchnąć zapachem łąk i lasów, znalazł propozycję dla siebie.

Butterfly Factory to 5 ha posiadłość oddalona 25 km od Olsztyna i 2 km od najbliższej wioski, usytuowana w całkowitej ciszy, która sprzyja osiągnięciu beztroskiej błogości i oderwaniu się od trosk dnia codziennego.

Posesja znajduje się na wzgórzach charakterystycznych dla polodowcowego krajobrazu Warmii, otoczona łąkami i sosnowo-świerkowymi lasami, które tworzą unikalny mikroklimat. Na terenie posiadłości znajdują się dwa, blisko stuletnie domy, przeniesione z odległych regionów polski.

Niezależny dom przeznaczony jest do wyłącznej dyspozycji gości, położony w kameralnym, nastrojowym otoczeniu, na dużej polanie otoczonej lasem. Są w nim cztery dwuosobowe sypialnie, obszerny salon z kominkiem, oranżeria, dwa tarasy, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia.

W pobliskich gospodarstwach można zaopatrzyć się w ekologiczne żółte sery (robione w tradycyjny sposób), kozie mleko oraz twaróg, chleb na zakwasie, jajka itp. Okoliczne lasy obfitują w grzyby i jagody. Ze względu na znikomy ruch samochodowy, okolica stwarza wyśmienite warunki do wycieczek pieszych i rowerowych.

Zapraszam serdecznie!

Lokalizacja:
Współrzędne Google: N 53.8372844, E 20.2507211

Butterfly-Factory Godkinoclegi Godkihotele